ŞAFT VE PERVANE BAKIMI

MEKANİK BAKIM
BORU VE VALF BAKIMI
ŞAFT VE PERVANE BAKIMI
GEMİ ELEKTRİK, ELEKTRONİK BAKIM VE ONARIM HİZMETLERİ
Manevra Sistemleri; Mekanik, Hidro-Mekanik veya Hidrolik olabilir. Gemiler; Askılı, Yarı Askılı, Topuklu gibi çeşitli direksiyon sistemleri ile donatılabilir. Bu direksiyon sistemleri ve bileşenleri için onarım ve bakım hizmetleri veriyoruz. Deneyimli mühendislerimiz ve uzman ekiplerimiz tarafından bakımı ve onarımı yapılan sistemler, klas kuruluşları tarafından kolaylıkla onaylanır. Sistemlere ait her ekipman büyük bir özenle üretilmektedir. PİOK GEMİ MAKİNE VE ELEKTRİK geminin bakımını yaptığı ve onarımını yaptığı tersanelere de büyük bir özen ve özveri ile çalışmaktadır. Çalışma esnasında uzman mühendislerimiz tarafından süreç kontrol altında tutulur. PIOK mühendisleri, her tür geminin en verimli ve kaliteli bakım ve onarımını sağlamak için bir plan yapabilir.
ŞAFT VE PERVANE BAKIMI
PİOK GEMİ MAKİNE VE ELEKTRİK, gemi teçhizatlarının bakım ve onarımında her türlü teknik ihtiyacı karşılayabilecek ve uygulayabilecek ekip ve donanıma sahiptir. Bakım ve onarım işlerinde sektöre teknik servis ve kaliteli işçilik sağlamak, üstlendiği işleri zamanında başarıyla tamamlamak ve teslim etmek için gerekli özveri sağlar. Firmanın mühendis ve teknisyenleri denizcilik sektöründe uzun yıllardır karşılaştıkları sorunları çözerek onarım ve bakım işlerinde deneyim kazanmış ve yapılacak işler konusunda bilgi sahibi olmuşlardır. PIOK, gemi elektrik, makine, mekanik ve şaft-pervane ekipmanlarının onarım veya bakıma ihtiyaç duyduğu durumlarda en güvenilir ve en hızlı teknik servisi sağlayan ve mevcut en kaliteli malzemeleri kullanan adrestir. PIOK tarafından tamir edilen veya bakımı yapılan teçhizat özellikle Rusya ve birçok sınıf kuruluşu tarafından kabul görmektedir.

Piok şirketi, tüm dünyada faaliyet gösteren ve Rus sistemleri gibi karmaşık sistemlerde en iyi kadroya sahip bir şirkettir. Makine ve Elektrik alanında Rusya sınıfı sertifikasına sahip sayılı firmalardan biridir.

Related Projects

sample_DSC05560
Sample Project 4
sample_DSC05561
Sample Project 3